Новобудови ЖК Голосіївська долина Про проект Наші переваги

ПЕРЕВАГИ ЖИТТЯ У ГОЛОСІЇВСЬКІЙ ДОЛИНІ

ЖИТЛО КОМФОРТ КЛАСУ
Екологічні будівельні матеріали, якісне оздоблення квартир , закрита територія, що охороняється 24/7 та багата інфраструктура комплексу - все це робить життя у Голосіївській долині по-справжньому комфортним.
ПЕРСПЕКТИВНИЙ РАЙОН
Переваги району - це, безперечно, Голосіївький парк, наявність метро та наземного транспорту в пішій доступності, розвинена інфраструктура та невелика кількість дорожніх заторів.
ВЛАСНА КОТЕЛЬНЯ
Наявність власної котельні - це зниження вартості комунальних послуг для мешканців та їх незалежність від зовнішніх відключень й сезону опалення. Також, це змога регулювати температуру в квартирі власноруч.
ВЛАСНА ВЕЛИКА ТЕРИТОРІЯ
Тут є вдосталь простору для спокійних прогулянок, ігор, занять спортом на спеціальних майданчиках, та навіть фрілансу на свіжому повітрі в тіні дерев. Також тут влаштувавлися дитячий садок, а в Будинку 1 - власна аптека та спортзал.
БЛАГОПОЛУЧНЕ ОТОЧЕННЯ
В ЖК Голосіївська долина вашими сусідами стануть молоді пари та сім'ї з нашого або сусідніх житлових комплексів. Долина стане затишним гныздечком для счастливого сымейного життя.
АКТИВНІСТЬ ВИХІДНОГО ДНЯ
Проводь вільний час як забажаєш - прокатися на велосипеді з друзями, прогуляйся на ВДНХ з сімїєю та дітьми, відвідай заняття з кінного спорту на найближчому іподромі чи просто відправляйся до метро підкорювати місто - відтепер Київ як на долоні.
Залишилися питання?