Новобудови ЖК Голосіївська долина Новини Девелоперська група СТРОЙ СІТІ приступає до добудови 2-Х ОБ’ЄКТІВ “УКРБУДУ“

Девелоперська група СТРОЙ СІТІ приступає до добудови 2-Х ОБ’ЄКТІВ “УКРБУДУ“

Навесні цього року Девелоперській групі компаній «Строй Сіті» було запропоновано взяти участь в дуже цікавому й амбітному для нас проекті під назвою план добудови об’єктів корпорації «Укрбуд». Фінансова компанія «Житло Капітал», будучи фінансовим партнером корпорації «Укрбуд», а також власники земельних ділянок, на яких велося будівництво об’єктів, звернулися до нас з метою знаходження альтернативних шляхів вирішення вкрай гострої в масштабах всієї будівельної галузі проблеми – зупинки будівництва більше 20 об’єктів в столиці нашої держави.

Повністю усвідомлюючи соціально-політичне напруження навколо ситуації, яка спіткала більше 13 000 сімей киян – інвесторів корпорації «Укрбуд», наша компанія в форматі бізнес консалтингу на громадських засадах приєдналася до вирішення даної проблеми. Протягом цілого місяця команда професійних аудиторів, будівельників, економістів і юристів проводила всебічний аналіз діяльності одного з найбільших забудовників України.

Результатом нашої роботи став документ, що містить поетапний план добудови об’єктів корпорації «Укрбуд». Даний план містить терміни початку і закінчення будівництва, графіки фінансування і виконання робіт.

Повністю усвідомлюючи, що рішення про участь тих чи інших компаній у добудові об’єктів, а також, у виборі стратегії і плану дій, не може бути одностороннім рішенням тільки Фонду фінансування будівництва або тільки забудовника, або частини інвесторів. Це повинно бути колегіальне рішення всіх учасників процесу, яке максимально враховує всі інтереси і наслідки для кожної зі сторін.

В результаті чого, 16 липня 2020 року, між Замовниками (власниками земельних ділянок) і новим Забудовником – ТОВ «Строй Сіті Кепітал», були підписані Договори на будівництво житлових будинків ЖК «Кристал Хаус» (м. Київ, вул. Жилянська, д. 26) і ЖК «Паркова Долина» (м. Київ, вул. Кайсарова, д. 7/9). За результатами підписання були актуалізовані графіки будівництва житлових комплексів і всі технічні параметри будівельних проектів.

На сьогоднішній день Девелоперська група компаній Строй Сіті, в рамках чинного законодавства, приступила до відновлення будівельних і оздоблювальних робіт на майданчиках ЖК «Кристал Хаус» і ЖК «Паркова Долина».

Переговори між Фондами фінансування будівництва та власниками земельних ділянок по інших об’єктах корпорації «Укрбуд» тривають.

Залишилися питання?