“Голосіівська Долина” Ребрендинг недобудови УКРБУДУ

Новобудови ЖК Голосіївська долина Новини “Голосіівська Долина” Ребрендинг недобудови УКРБУДУ

“Голосіівська Долина” Ребрендинг недобудови УКРБУДУ

Компанія Строй Сіті Девелопмент рада повідомити, що провела повний ребрендинг ЖК “Паркова Долина”, який знаходиться за адресою м.Київ, вул. Кайсарова, 7/9.

Ми впевнені, що нове ім’я – це нове життя. Тому тепер ЖК носить назву “Голосіївська Долина”. Крім імені, значні зміни були внесені в айдентику ЖК.

Для оформлення візуальних матеріалів наша команда дизайнерів вибрала зелений колір, який символізує прихильність Строй Сіті Девелопмент  до екологічних підходів  у будівництві та як найкраще відображає географічне розташування житлового комплексу..

Нагадаємо, що після зупинки робіт компанією Укрбуд і значної паузи у липні 2020 року ЖК “Паркова долина” був переданий для завершення будівництва компанії Строй Сіті Кепітал, яка взяла на себе зобов’язання закінчити зведення комплексу і передати його інвесторам.

Компанія Строй Сіті Девелопмент впевнена, що з новим ім’ям і новим брендом нам вдасться вдихнути життя в проект ЖК “Голосіївська долина”, який вже незабаром буде тішити  інвесторів своїм затишком, комфортом і екологічністю!

Залишилися питання?