Ювілей офісу компанії «Строй Сіті» в Києві

Новобудови ЖК Голосіївська долина Новини Ювілей офісу компанії «Строй Сіті» в Києві

Ювілей офісу компанії «Строй Сіті» в Києві

З моменту відкриття офісу «Строй Сіті» в Києві пройшов один рік. 16 липня 2020 року, між Замовниками (власниками земельних ділянок) і новим Забудовником – ТОВ «Строй Сіті Кепітал», були підписані Договори на будівництво житлових будинків ЖК «Кристал Хаус» і ЖК «Паркова Долина». За результатами підписання були актуалізовані графіки будівництва житлових комплексів і всі технічні параметри будівельних проектів.

За цей рік була виконана колосальна робота. Будівництво житлових комплексів йде згідно з графіком. За цей час на будівництві було використано 1 700 000 штук цегли та виконано монолітних робіт у об’ємі 11 000 м3 бетону, загальна площа побудованого житла склала 44 278 м2. Активно нарощується поверховість будинків, займаємося розведенням мереж, підключенням до теплопостачання. Влітку цього року планується введення в експлуатацію 1,2 та 3 секції першого будинку ЖК «Голосіївська Долина».

На сьогоднішній день Строй Сіті Development Group, в рамках чинного законодавства, як відповідальний забудовник, добудовує три об’єкти корпорації «Укрбуд» – ЖК «Кристал Хаус» (зараз ЖК «Crystal Residence»), ЖК «Паркова Долина» (зараз «ЖК Голосіївська Долина ») і БЦ «Level».

Залишилися питання?