Шановні інвестори ЖК “Голосіівська Долина”!

Новобудови ЖК Голосіївська долина Новини Шановні інвестори ЖК “Голосіівська Долина”!

Шановні інвестори ЖК “Голосіівська Долина”!

Роботи зі скління 1-го будинку ЖК “Голосіївська Долина” починає один з найнадійніших виробників віконних систем – компанія EKIPAZH. EKIPAZH – це три заводи в різних частинах України (Київ, Харків, Хмельницький), які виробляють металопластикові та алюмінієві вікна та скляні фасади різної складності. Новітнє технологічне обладнання і сильна команда професіоналів зробили EKIPAZH беззаперечним лідером українського віконного ринку.

Також компанія EKIPAZH пройшла всі необхідні сертифікації та відмінно себе зарекомендувала за межами нашої країни, поставляючи продукцію в країни Північної Америки, Європи та Арабських Еміратів.

Більше 15 років стабільної роботи і гарантована якість вироблених вікон стали для нас вирішальними факторами для укладання контракту.

Тепер трохи докладніше про комплектацію вікон:

Тепло і надійність:

  • металопластиковий профіль Ekipazh Ultra 7 має монтажну ширину 70мм, 6 повітряних камер в рамі і 7 повітряних камер в стулці;
  • армування – оцинкована сталь товщиною 1,5 мм в рамному і стулковому профіль, і 2,0 мм у підсилюючих та з’єднуючих профілях (імпост, кістка, еркер);
  • Завдяки цим характеристикам дана система є дуже надійною і “теплою”, а унікальна конструкція рамного профілю зроблена таким чином, щоб уникнути потрапляння води на ущільнювач, що робить вікна максимально герметичними при сильному бічному дощі або вітрі.

Шумоізоляція:

Ми знаємо, що багатьох інвесторів ЖК турбує факт шуму літаків, які часто літають над цією зоною Києва. Тому, одним з важливих чинників при виборі комплектації вікон для нас, був, зокрема, високий рівень шумоізоляції. Фахівці компанії EKIPAZH запропонували нам енергоефективні “асиметричні” склопакети (з різною відстанню між склом) товщиною 40 мм, які значно знижують рівень шуму.

Нижче ми публікуємо презентацію і сертифікати компанії, щоб ви могли детальніше ознайомитися з її діяльністю та продукцією.

Залишилися питання?