Старт продажів 3 будинку в ЖК “Голосіївська Долина”

Новобудови ЖК Голосіївська долина Новини Старт продажів 3 будинку в ЖК “Голосіївська Долина”

Старт продажів 3 будинку в ЖК “Голосіївська Долина”

Компанія “Строй Сіті Development Group” оголошує старт продажів 3 дому у ЖК “Голосіївська Долина”.
До покупки пропонуються квартири, які відповідають будь-яким запитам на затишне житло.
Однокімнатні квартири площею від 35,5 до 41,2 м2 прекрасно підійдуть людям, що цінують індивідуальний комфорт. Вартість таких квартир складає 26000-27000 грн. за м2.
Для родин, що тільки починають сімейне життя та шукають своє перше житло ідеальними стануть двокімнатні квартири площею від 56,3 до 60,7 м2 вартістю 25500-26500 грн за м2.
Великим же сім’ям, які прагнуть затишку та комфорту для дітей пропонуються трикімнатні квартири площею 74,9-80,5 м2. Ціна за м2 складає 25500-26500 грн.

Також покупцям доступна зручна розстрочка під 0% від забудовника за умови першого внеску у 25% від вартості квартири

3 дім ЖК “Голосіївська Долина” стане ідеальним місцем для життя родин із дітьми, адже саме тут розташований дворівневий дитячий садочок для дошкільнят будь-якого віку. В садочку є ясла, молодша та старша групи. Також дитячий садок має свій власний ігровий майданчик.
Також на даху стилобату 3 будинку знаходиться ще один майданчик побудований за всіми правилами безпеки. Там же розташована і зона відпочинку.
Зекономити час дозволить міні торгівельний центр, в якому можна придбати продукти харчування.
На першому поверсі розташовані комерційні площі, які розраховані на різноманітні види бізнесу: кав’ярні, аптеки, еко-лавки, салони краси, побутові ремонтні майстерні, невеличкі ресторани to go, хімчистки.
Також для зручності мешканців комплексу у 3 домі ЖК “Голосіївська Долина” розташований підземний паркінг

Залишилися питання?